Informacje o świadectwach

 • Co to jest świadectwo energetyczne?

  Świadectwo energetyczne zwane też certyfikatem energetycznym (inne nazwy: świadectwo charakterystyki energetycznej, paszport energetyczny itp.) jest dokumentem...
 • Kiedy świadectwo jest wymagane?

  Z dniem 1 stycznia 2009 r. wszedł w życie obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. Obowiązek ustalenia charakterystyki energetycznej budynku...
 • Jakie budynki są zwolnione z certyfikacji?

  Część budynków jest zwolniona z certyfikacji energetycznej, dlatego świadectwa charakterystyki energetycznej nie są obowiązkowe dla wszystkich typów budynków...
 • Kto może wystawiać świadectwa?

  Świadectwa energetyczne mogą wystawiać tylko osoby, które posiadają uprawnienia określone przepisami ustawy...
Czytaj wszystkie

Kilka słów o firmie

Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków. Aktualnie, firma działa na terenie województwa wielkopolskiego, głównie w Poznaniu i okolicach, jak i na terenie miasta Koszalina i Świnoujścia (również miast sąsiadujących) w województwie zachodniopomorskim. Jednakże, w przypadku większych zleceń jest otwarta na oferty z całej Polski.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, pragniemy zaoferować profesjonalne usługi w zakresie sporządzania certyfikatów (świadectw, paszportów) charakterystyki energetycznej dla nowoprojektowanych budynków, które są niezbędne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Zajmujemy się wystawianiem certyfikatów dla mieszkań, domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, bloków mieszkalnych, lokali usługowych, biur i urzędów oraz dla wszystkich innych obiektów już istniejących, a które powinny posiadać certyfikat energetyczny.

Świadectwa energetyczne możemy wykonywać na podstawie uprawnień wydanych przez Ministerstwo Infrastruktury (numer uprawnień: MI/ŚE/282/2009).

Posiadamy ubezpieczenie OC osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, oraz posiadamy uprawnienia do wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.
(zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 6 listopada 2008 r. w sprawie metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku i lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową oraz sposobu sporządzania i wzorów świadectw ich charakterystyki energetycznej).

Strategia Firmy

Wizja firmy
Misja

Misją firmy jest realizowanie usług na rzecz obecnych i przyszłych Klientów, rozumienie ich potrzeb i oczekiwań, aby jak najlepiej wykonać powierzone zadania w trosce o zadowolenie w parze z profesjonalizmem, odpowiedzialnością i atrakcyjną ceną.

Misja firmy
Wizja

Wizją naszej firmy jest ciągłe doskonalenie się poprzez szkolenia, zdobywanie wiedzy i dalszy rozwój. W przyszłości planujemy poszerzyć swoja działalność o wykonywanie audytów energetycznych, remontowych, termomodernizacyjnych i ekologicznych.

Cele firmy
Cele

Celem firmy jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług przy atrakcyjnej cenie. Do wykonania każdego zlecenia podchodzimy
indywidualnie i z należytą starannością.
Dla nas najważniejszy jest klient.